Stravování

Hotel Sněžník - cca 50m od apartmánu V Zeleni

 

Sport Hotel - cca 50m od apartmánů V Nebi a Na Slunci


Restaurace Slamněnka

Chata Slaměnka se nachází v nadmořské výšce 1 116 m. n. m. u horní stanice lanovky a je nejvýše položenou chatou v okolí. Součástí chaty je stylová restaurace s velkou prosluněnou terasou kde si můžete u dobrého jídla a pití vychutnat nádherný výhled do okolí. Na chatě Slaměnce se pořádají různé kulturní a zábavné akce,.
 

Restaurace Marcelka

Restaurace se nachází u spodní stanice lanovky Sněžník v chatě Marcelka. V letních měsících je chata využívána pro návštěvníky Mamutíkova vodního parku a pro jezdce single trailu a v zimních měsících slouží pro lyžaře kteří zde, mohou odpočinout a vychutnat si zde nabídku jídel a teplých a studených nápojů.
 
Restaurace U Slona

 
Restaurace s terasou U Slona se nachází u spodní stanice lanovky U Slona a bobové dráhy, restaurace nabízí široký sortiment jídel, nápojů, točenou zmrzlinu, letní a zimní víkendové grilování na terase ale také zázemí pro firemní akce. V nabídce je denní resortní menu a zajímavé akční nabídky jídel a nápojů. Dále součástí této chaty je dětské hřiště s venkovní terasou.

Aprés ski Hříbek
 
Bar, který svým tvarem připomíná hříbek se nachází ve spodní části červené sjezdovky těsně vedle dětského ski parku a letního dětského Fun parku. Nabízí široký sortiment studených i teplých alkoholických i nealko nápojů a je doplněn rychlým občerstvením. Zde také zakoupíte vstupenky do lanového centra a do dětského parku. 

Aprés Ski bar Kulaté peklo
 
Aprés ski bar U Slona s širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů, s otevírací dobou do pozdních nočních hodin, ideální místo pro zábavu s přáteli